Pro blunetky!

21. února 2009 v 17:29 |  Vjecy
Každá brunetka nebo černovláska s chce pyšnit sladce čokoládovým nebo havraním odstínem svých vlasů! Když na svou hřívu budeš používat správnou péči určenou pro tmavé vlasy, úspěch je zaručen!

----HNĚDÉ A ČERNÉ VLASY----
...jsou silnější a míň náchylné k poškození. Snesou a časté barvení, vyrovnnávání pomocí vlasové žehličky nebo kulmování. Potřebují ale dodat lesk, čímž vynikne jejich krása!

----KOMU SLUŠÍ----
Světle hnědá barva sluší dívkám s olivovou pletí a hnědými nebo zelenými oči. Tmavě hnědý až černý odstín vynikne na světlé i tmavé pleti s hnědýma, zelenýma i modrýma očima.

----BACHA!----
Jestli máš vlasy o několik odstínů světlejší než obočí, dobarvi ho! Je to velký kontrast mezi barvou vlasů a světlým obočím. Zaniknou tak oči a celkově i rysy tváře.

VÍŠ ŽE...
* Tmavovlásek je v Čechách 71% !
* Tmavá barva pohlcuje víc světla, proto se hnědé a černé vlasy vlasy míň lesknou !
* Při použití barvy na vlasy nebo přelivu dodržuj maximální dobu působení barvy.
* Dívky s přirozeně tmavými vlasy mají vůdčí schopnosti, rády rozhodují a jsou zábavné.
* V reklamách pro vlasové výrobky se z95% objevují dívky s hnědými vlasy!

----DOMÁCÍ RECEPT---
Pro sytější a lesklejší čokoládový odstín!
POTŘEBUEŠ: 2-3 šálky rozemletých skořápek vlašských ořechů (použij kávový mlýnek), 1 lžičku rostlinného oleje, 2-3 kapky ovocného octa, 1 lžička hoké vody (podle potřeby můžeš přidat). POSTUP: Umleté skořápky smíchej s octem, olejem a vodou na roztíratelnou kaši. Tu pak na vlasy nanášej širokým štětcem, vlasy zabal do igelitové fólie a nech 10 minut působit. Jestli chceš docílit tmavšího odstínu, nech ji na vlasech déle. Poté vlasy běžným způsobem umyj.

----SPRÁVNÉ VYSOUŠENÍ---- Vlasy můžeš nesprávným sušením polámat a roztřepit. Proto je nikdy nedrhni ručníkem sem a tam! Vlasy do ručníku zabal a jemně je jakoby přes ručník vamačkávej. Ručník odsaje přebytečnou vodu a zbytek už dosušíš fénem.

----ZASTŘIHNUTÍ KONEČKŮ---- U tmavých vlasů jsou roztřepené konečky vidět víc než u světlých. Proto si pravidelně, každých 5-6 týdnů nech konečky vlasů zastřihnout!

----ZVÝRAZNĚNÍ HNĚDÉ BARVY---- Hnědé vlasy dostanou třpytivý a lesklejší nádech díky opláchnutí silným černým čajem s kolečky cilbule.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama