Pro moje zlatíčko-25.června

28. června 2009 v 12:31 |  Thoughts my heart

Není den, není hodiny, není minuty, co bych si na tebe nevzpomněla. Je to jako tupá střela, která zasáhla bod mého srdce. Jakoby zmizeli výčitky.. Nahradilo je štěstí, láska a bezpečí tvého náručí.
Bylo to, jako opravdový sen, možná ne tak dokonalé, ale zamilované dozajista. Už není více místa, pro ty, kteří nevěří.. Že já to dokáži! Že milovat a ctít, můžu.. a smím..
Už nejsem volná, a pamatuj, že ty nejsi sám.. Mé srdce už vážně máš.. jako já to tvé mám..
Když se někdy zatouláš, když jsem ti zdálená.. Tak žárlím, ale věřím Ti, že jsem v tvém srdci já, jen já.. Tvůj úsměv zahřeje, tvoje ústa napoví, ale tvoje polibky mě umlčí.. Pak jak malé dítě, můžu jen hledět a doufat, že vyhraju.. Nehledej třešeň.. Není důležitá, jen hleď, a dávej pozor.. Někdy koušu, někdy škrábu.. A myslím jen na tebe, když vstanu, k ránu.. Není skutečně dne, není hodiny ani minuty, co bych si na tebe nevzpomněla. Jak tvoji ruku, ve své jsem měla.
Vzpomínky a chvilky s tebou, a moji pusu němou.. Jakobych viděla, v oblaku snu, který se vyplnil, a mé srdce láskou naplnil.. Mohla bych psáti dál, ale to co v srdci mám, to brzy ti dám.. Tu lásku, co pro tebe schovávám.. Je velký jako lán, který je posetý třpytem tvých očí, a vůní tvého teplého dechu, a já s tebou nemám spěchu.. Není vlastně kam, když na blízku Tě mám.. Jen tebe, teď už vím, že měla jsem naděje.. Udělal si mě zkutečně šťastnou, a plamínky v mích očí neuhasnou.. Když budeš o ně pečovat, a moji duši milovat. Udělej mě šťastnou.. Vynes mě až tam, kde končí nebe, a budu šťastná, když tam budu míti i tebe.. S tebou klidně i do pekla, které změníš v ráj.. A s tebou nemusím čekat ani na první máj.. Abych novou várku lásky napekla. Poslední větou, loučím se s tebou.. Posílám pusu, a do snu za tebou klušu.. Asi Tě miluju.. A srdíčka lásky maluju..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama