Bite moi, ma chérie!

23. května 2010 v 18:46 |  Si vis amari, ama
Na nebi pluly bílé chomáčky mraků, které se od západu černaly a vypadali tak jako smítka popele, jež někdo rozfoukal na hladinu jezera, kde se odrážela scenerie vysokých vrcholků hor, které lemovaly rozlehlé údolí. Z nenadání se z těch objemných mráčků spustil déšť, jenž vytvářel na stojaté hladině prstýnky a šum, jak jeho kapky dopadaly na větve stromů.
"Schovej se, utíkej." Nabádal muž dívku, jež stála s rozpaženýma rukama a zakloněnou hlavou. Zvesela
si chytala kapky vody do úst a vrhala přes rameno na muže žhavé úsměvy.
"Yvonno!" okřikl jí jak malé dítě, a když stále nehybně stála v té zelené trávě, nezbylo mu nic jiného, než si jí přehodit přes rameno a vydržet její odmítavý křik.
"Pusť mě, nebo tě pokoušu!" vyhrožovala mu rozzuřená dívka. Plavé vlasy jí v mokrých pramíncích spadaly do čela a dlouhá lehká sukně se jí lepila na mokrá stehna, kterými mu spočívala na rozložitých ramenou. Prudký náraz jeho ramene jí udeřil do břicha; poposkočila a hlavou se dostala těsně do výšky jeho hýždí. Pohladil ji po křivce zadku, až se oklepala. Ne zimou, ale vzrušením, které v ní ten pohyb vyvolal. "Waltere! Neštvi…" víc nedořekla. Dodávala si tím odvahy, dřív, než ho zuby kousla do zadku. Povyskočil a pak jí prudce shodil do mechu, které se rozprostíralo pod vysoko vzrostlou borovicí; ta vytvářela příjemnou atmosféru vůně smůly a také dobře posloužila jako přístřešek.
"Stačí dotek pouhý…" vzal jí za ruku a celý rozžhavený jí donutil, aby se mu podívala do očí.
"Stačí pohled dlouhý…" přitiskl své rty na hřbet její útlé ruky a políbil ji na konečky prstů. V tu chvíli se kolem milenců rozprostřelo šero a nebesa dostala černý nádech. Položil svou druhou ruku na její šíji a v dlani cítil její tep. Zaklonila hlavu, aby mu lépe viděla do očí a jazykem si přejela po pootevřených rtech. Prudce vydechl; přitáhl si jí k sobě blíž a nechal jí, aby ho obejmula kolem krku. Sklonil svou tvář těsně k její a čekal… Čekal, až ho sama bude chtít políbit. Nechtěl jí nutit. Nechtěl se jí vnucovat. Čekal. "Oh…Wal…" promluvila rychle, až její horní ret zavadil o jeho. Nevydržela tu touhu, která jí spalovala. Vysunula z úst jazyk a přejela špičkou po jeho. Polibek byl tak sladký… byl omamný jako číše vína. Stoupla si na špičky a přitiskla se k němu obnaženým hrudníkem. Byl tak rychlý, že jí během chvíle rozvázal tkanice a blůza na ramínka jí sjela až k bokům. Na nahém těle se jí třpytily kapky deště, které byl Walter rozhodnutý slízat jazykem. Položil se proto mezi její stehna a sklonil hlavu. Její prsty ucítil na svém temeni, kde ho hladila a snažila se potlačit rozrušení, které způsoboval jeho mrštný jazyk, jenž jí objížděl zrůžovělou bradavku kolem dokola. Začal jí sát a rukou třít po odhaleném stehnu. Ukazovákem nadzvedl lem kalhotek a sklouzl až do úžlabiny jejího ženství. Polaskal jí tam, až se celá třásla a prudce lapala po dechu. Poté vysunul svojí ruku a pohladil jí po zčervenalých lících.
Její ruka mezi tím putovala až k jeho kalhotám, kde se zastavila a zápasila s opaskem, který obepínal jeho štíhlé boky tak pevně, až musela použít i druhou ruku. Pásek povolil a od jeho ztvrdlého penisu ji dělila už jen slabá látka jeho spodků. Zajela pod gumičku a nejistě se prsty dotkla ztopořeného penisu, který byl tvrdý jako kámen a v jednu chvíli se jí zdálo, že roste. Začala ho hladit, až ustalo jeho laskání a on se na chvíli zarazil, penis v tu chvíli ochabl a jí v ruce zůstalo chladivé mokro. Po chvilce se jí podíval do očí. Jeho rty se roztáhli v nejistém úsměvu. Jeho pohled sjel k jejím ústům, kterých se v cukuletu zmocnil a plenil je svým jazykem. Vysunula ruku z jeho spodků a s uličnickým úsměvem ukazovákem odsunula gumu dál od těla a pustila. Ozval se pleskavý tón a poté Walterův pobavený, avšak varovný hlas "Nezlob, Yvonno! Nebo budu kousat…" hlesl tiše. Upřela své uhrančivě hnědé oči k jeho studánkovým. Sklonila hlavu k jeho krku a kousla ho.
"Takhle?" "Ještě hůř…" zazubil se. Vybuchla v smích "Tak mě kousni, můj miláčku…"

kiss
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama