V

6. března 2018 v 22:25 | Qiny |  In the arms of two men
Druhého dne od započetí cesty zastavili na noc v hostinci, aby se najedli teplé večeře. Jack šilhal z jednoho na druhého, snažil se srovnat si v hlavě myšlenky. Než vyjeli stačili se ti dva neskutečně pohádat. Amálie se z toho rozrušení div nerozplakala. "Viky, rád bych po cestě navštívil tvého otce…"
Vzhlédla od stolu s překvapeným pohledem. To přeci ne, znělo ji v hlavě. Ve spáncích ji nanovo začala pulzovat krev. Odstrčila svoji židli od stolu, jak nejšikovněji jí to šlo a odhodila ubrousek, kterým si utřela rty. Připadalo jí, že se s Jackem něco děje, když má tak pomýlené nápady.
"Omluvte mě. Cestování je mnohem náročnější, než by se zdálo. Muži, pokud si už dovečeřel, ráda tě doprovodím do našeho pokoje," snažila se mluvit co nejopatrněji, aby nedala najevo jakýkoliv cit. Pohodila hlavou a pramen vlasů, který jí padl do tváře vrátila zpět do spony. Nicholas ji sledoval obdivným pohledem, stejně jako její muž. Ti dva se snad na mě domluvili!


"Jen jdi, Viky. Doženu tě později." Dlaně spočinuly na vozíku, od kterého se už dlouhé dva roky neodpoutal. Přikývla na pozdrav a odešla. Bývala drzejší, ale samota ji naučila mlčet. Neměla chuť cokoliv vysvětlovat, natož diskutovat.
Než za ní zaklaply dveře, někdo se chopil kliky. Přišlo jí až neuvěřitelné, že na prahu spočinul opět manželův synovec. Chtěla ho vytlačit z pokoje ven, ale byl silnější. Uchopil ji za zápěstí a vlípl jí polibek do dlaně. Je samé překvapení, pomyslela si.
"Strýci jsem řekl, že si musím nutně odskočit…" - "To jako myslíš na mě?"
Vyprskl smíchy. Vzal do dlaní její rozpálené tváře a lípl jí letmý polibek na bradu. Rychlím pohybem ze sebe sundala jeho ruce, které se neodbytně sápaly do jejích vlasů. Než se však zmohla na další odpor, prudce ji otočil a jako když sekne mečem, rozepl jí knoflíčky na zádech, až zůstala do poloviny těla stát nahá ve svitu zažehnutých svící.
"Je čas na koupel," procedil skrze zuby. Suknici ji stáhl ke kotníkům a s pohlazením křivky jejích boků si ji vzal do náruče. Dvěma dlouhými kroky spočinul u vany, ze které se valila pára.
"Jak…" - "Myslel jsem, že by ses ráda osvěžila."
Položil ji do vody, přitom si smáčel rukávy své košile. Nevědomky si zakryla prsa, což ho opět rozesmálo. Nezdržoval se příliš a rychle shodil své svršky na zem.
"Přeci nebudeme plýtvat vodou," usmál se a vlezl si za ní do lázně. Čekala, o co se ještě pokusí. Nepřicházelo však nic. Pouze si džbánem nabíral vodu a pak jím smáčel svá široká ramena. Zády se přitiskla co nejvíc na stěnu a patami se zapřela, aby od něho byla co nejvíc vzdálená. Hned si toho všiml. Klekl si a pak své boky vtiskl mezi její kolena, aby jí co nejdokonaleji mohl roztáhnout nohy od sebe. Cítil váhavý odpor. Pořád mohla utéci, nedržel ji. Nijak na ni nenaléhal, což mu dodávalo převahu. Dvěma prsty zaútočil na její štěrbinku.
"Nelekej se. Hezky ti ji teď umyji." - "Nicku…" zašeptala. Usmál se a políbil ji do vlasů, které jí mezi tím stačil smáčet vodou ze džbánu. "Líbila ses mi, už když jsem tě pronásledoval galerií…" rty ji přitiskl na krk a jazykem ji pošimral pod uchem: "máš neodolatelně lahodnou kůži."
Víc se nebránila. Vždyť po tomhle toužila celých těch osm let. Až si ji někdo vezme a nezbude z ní nic. Jen netušila, že to doopravdy přijde.
"Usuším tě," pronesl po chvilce mazlení se s jejím tělem. Natáhl se pro složenou osušku a podal jí ruku. Neváhala a nabízenou pomoc využila. Rychle se usušili a pak padli na postel. Pár prkýnek, které podpíraly matraci, se povolilo. To ale mladou dvojici nezastavilo. V návalu vášně se na pokrývkách vytvořil spletenec rukou a nohou. Za chvíli si už leželi v náručí a přerývaně oddechovali.
 


Komentáře

1 Samantha Samantha | 6. března 2018 v 23:18 | Reagovat

Píšeš dobře, ale pozor na hrubky. Tenhle příběh se mi líbí. Těším se na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama